Team Secure Slovensko

Prečo si najať spoločnosť Bezpečnostný architekt TeamSecure?

Bezpečnostný architekt - staffing

Bezpečnostný architekt

Bezpečnostní architekti posudzujú informačné technológie a počítačové systémy svojich organizácií a identifikujú silné a slabé stránky. Musia rozmýšľať ako hacker, pretože musia predvídať všetky kroky a taktiky, ktoré hackeri použijú, aby sa pokúsili získať neoprávnený prístup do počítačového systému.

Vykonávajú penetračné testy, analýzy rizík a etické hackerské útoky na lokálne siete, rozsiahle siete a virtuálne privátne siete. Sú zodpovední za vypracovanie, preskúmanie a schválenie požiadaviek na inštaláciu sietí LAN, WAN, VPN, smerovačov, firewallov a súvisiacich sieťových zariadení.

Jednou z dôležitých povinností bezpečnostného architekta je reagovať na narušenie bezpečnosti. Keď sa vyskytnú incidenty, musí posúdiť príčiny, škody a obnovu údajov a pripraviť dôkladné správy pre spoločnosť.

Dôležitá je aj údržba, ktorú vykonáva bezpečnostný architekt a ktorá spočíva v implementácii vhodných zmien, aktualizácií a upgradov v reakcii na zraniteľnosti a narušenia.

Zvyšujúci sa dopyt po Bezpečnostný architekt na stránke Slovensko

Celosvetové preteky o nábor vysokokvalifikovaných pracovníkov Bezpečnostný architekt sa zintenzívňujú a spôsobujú nedostatok na trhu, najmä na stránke Slovensko. My v Team Secure sa špecializujeme na vyhľadávanie špičkových pracovníkov v oblasti kybernetickej bezpečnosti a ich spájanie s vhodnými pracovnými miestami. Naši odborníci na výber zamestnancov dokážu čerpať z veľkého množstva vysokokvalifikovaných a skúsených Bezpečnostný architekt kandidátov a na základe našich skúseností v oblasti bezpečnosti dokážeme posúdiť zručnosti, kvalifikáciu a skúsenosti potenciálneho kandidáta a poskytnúť našim zákazníkom dokonale vhodného kandidáta.

Zvyšujúci sa dopyt po Bezpečnostný architekt na stránke Slovensko
Prenájom Bezpečnostný architekt - staffing

Na našich ľuďoch záleží

Prosperujúca firma potrebuje prosperujúcich zamestnancov. Pre nás v spoločnosti Team Secure je zdravie a pohoda našich zamestnancov dôležitá; naši zamestnanci nielenže prispievajú k rastu našej organizácie, ale zároveň využívajú svoje zručnosti, vedomosti a talent na dosiahnutie osobnej spokojnosti.

FAQ

Existujú nejaké počiatočné náklady na nábor alebo zmluvné náklady pri prenájme Bezpečnostný architekt s Team Secure?

Áno. Vyžadujeme počiatočnú zálohu, ktorá bude použitá ako kredit na vašu prvú faktúru, akonáhle si najmete svojho Bezpečnostný architekt. Ak sa rozhodnete nepokračovať, záloha vám bude v plnej výške vrátená.

Ako môžem začať? Ako si môžem prenajať svoj Bezpečnostný architekt zdroj?

Urobili sme tento proces čo najjednoduchší, všetko, čo musíte urobiť, je ísť na stránku https://order.teamsecure.io, stačí vyplniť formulár a jeden z našich odborníkov vám do 24-48 hodín odpíše, aby sme vám nastavili účet. Tak jednoduché!

Aké platobné metódy akceptujete?

Pracujeme predovšetkým s bankovými prevodmi a zvyčajne pracujeme v nasledujúcich menách : EUR, CHF, USD a GBP. V prípade menších súm prijímame platby všetkými hlavnými kreditnými kartami.

Môžem Bezpečnostný architekt pracovať z kancelárií našej spoločnosti?

Áno. Na Bezpečnostný architekt požiadanie je k dispozíciinasadenie Bezpečnostný architekt zamestnancovna pracovisku. Bezpečnostný architekt Všetci zamestnanci Team Secure budú mať konečné slovo pri premiestnení, pretože šťastie našich špecialistov je pre nás najvyššou prioritou.

Všetky úpravy životných nákladov a poplatky za premiestnenie sa prenášajú na klienta. Tento typ usporiadania odporúčame na obdobie 3-6 mesiacov. Klientom, ktorí hľadajú dlhodobé presťahovanie na pracovisko, odporúčame, aby o tom vopred informovali Team Secure, aby sme mohli zamestnať konkrétnych Bezpečnostný architekt kandidátov, ktorí hľadajú presťahovanie.

Prečo neumožňujete Bezpečnostný architekt pracovať z domu alebo na diaľku?

Keďže Team Secure je bezpečnostná spoločnosť, je známe, že prísne dbá na to, aby zamestnanci dodržiavali interné protokoly a bezpečnostné smernice, od kontroly prístupu až po ukladanie všetkých dokumentov a kódov, na ktorých pracovali a ktoré sa týkajú duševného vlastníctva (IP) našich klientov. Práca na diaľku a práca na voľnej nohe je ako koncept skvelá, ale naši klienti, najmä spoločnosti z rebríčka Fortune 500 a vlády, si veľmi potrpia na to, aby bolo duševné vlastníctvo, na ktorom Bezpečnostný architekt pracujú, bezpečne chránené.

Koľko by som mal zaplatiť za prenájom Bezpečnostný architekt s Team Secure?

Spoločnosť Team Secure sme založili s cieľom: ponúkať našim klientom špičkové služby v oblasti kybernetickej bezpečnosti a vybudovať komunitu odborníkov na kybernetickú bezpečnosť bez ohľadu na lokalitu. Nábor a zamestnávanie vykonávame Bezpečnostný architekt priamo vovašom Bezpečnostný architekt mene. Platíme všetky dane zo zamestnania a odvody zo zamestnania štátu. Bez problémov pre vás. Žiadne zložité papierovanie, žiadne administratívne problémy pre vás. Jednoduchá ekonomika, poviete si.

Na trhu je veľký dopyt po Bezpečnostný architekt, a nie je ich dosť, Bezpečnostný architekt Bezpečnostný architekt preto sú ceny na celom svete vysoké.

Kto vlastní zákonné práva na dielo vytvorené mojím Bezpečnostný architekt?

Vy, klient! Náš tím pracuje priamo pre vás a po úplnom zaplatení sú všetky práva duševného vlastníctva, produkty a kód vytvorené tímom Team Secure vaším majetkom.

Prenájom Bezpečnostný architekt

Bezpečnosť vašej IT infraštruktúry by mala byť vašou najvyššou prioritou. Obráťte sa na nás.