Team Secure Slovensko

Prečo si najať spoločnosť Špecialista DevOps TeamSecure?

Špecialista DevOps - staffing

Špecialista DevOps

DevOps sa skladá z dvoch častí, vývoja softvéru (Dev) a prevádzky IT (Ops). Jeho cieľom je skrátiť životný cyklus vývoja systémov, ako aj poskytovať vysokú kvalitu softvéru. DevOps špecialista je zodpovedný za správu IT infraštruktúry podľa požiadaviek podporovaného softvérového kódu, ktorý je určený v hybridnom prostredí s viacerými užívateľmi.

Keďže DevOps bol sformovaný spojením vývoja softvéru a IT prevádzky, DevOps špecialista môže byť buď vývojár, ktorý prešiel do prevádzky, alebo správca systému, ktorý prešiel do oblasti kódovania. Byť špecialistom DevOps si vyžaduje porozumenie a skúsenosti aspoň v dvoch z nasledujúcich oblastí: Operačné systémy Unix, skriptovanie v jazyku Python, databáza MYSQL, aplikačné servery Tomcat. Pridanou hodnotou špecialistu DevOps je znalosť testovania a nasadzovania automatizačných rámcov a nástrojov, ako sú testovacie balíky JMeter alebo Serenity.

Zvyšujúci sa dopyt po Špecialista DevOps na stránke Slovensko

Celosvetové preteky o nábor vysokokvalifikovaných pracovníkov Špecialista DevOps sa zintenzívňujú a spôsobujú nedostatok na trhu, najmä na stránke Slovensko. My v Team Secure sa špecializujeme na vyhľadávanie špičkových pracovníkov v oblasti kybernetickej bezpečnosti a ich spájanie s vhodnými pracovnými miestami. Naši odborníci na výber zamestnancov dokážu čerpať z veľkého množstva vysokokvalifikovaných a skúsených Špecialista DevOps kandidátov a na základe našich skúseností v oblasti bezpečnosti dokážeme posúdiť zručnosti, kvalifikáciu a skúsenosti potenciálneho kandidáta a poskytnúť našim zákazníkom dokonale vhodného kandidáta.

Zvyšujúci sa dopyt po Špecialista DevOps na stránke Slovensko
Prenájom Špecialista DevOps - staffing

Na našich ľuďoch záleží

Prosperujúca firma potrebuje prosperujúcich zamestnancov. Pre nás v spoločnosti Team Secure je zdravie a pohoda našich zamestnancov dôležitá; naši zamestnanci nielenže prispievajú k rastu našej organizácie, ale zároveň využívajú svoje zručnosti, vedomosti a talent na dosiahnutie osobnej spokojnosti.

FAQ

Existujú nejaké počiatočné náklady na nábor alebo zmluvné náklady pri prenájme Špecialista DevOps s Team Secure?

Áno. Vyžadujeme počiatočnú zálohu, ktorá bude použitá ako kredit na vašu prvú faktúru, akonáhle si najmete svojho Špecialista DevOps. Ak sa rozhodnete nepokračovať, záloha vám bude v plnej výške vrátená.

Ako môžem začať? Ako si môžem prenajať svoj Špecialista DevOps zdroj?

Urobili sme tento proces čo najjednoduchší, všetko, čo musíte urobiť, je ísť na stránku https://order.teamsecure.io, stačí vyplniť formulár a jeden z našich odborníkov vám do 24-48 hodín odpíše, aby sme vám nastavili účet. Tak jednoduché!

Aké platobné metódy akceptujete?

Pracujeme predovšetkým s bankovými prevodmi a zvyčajne pracujeme v nasledujúcich menách : EUR, CHF, USD a GBP. V prípade menších súm prijímame platby všetkými hlavnými kreditnými kartami.

Môžem Špecialista DevOps pracovať z kancelárií našej spoločnosti?

Áno. Na Špecialista DevOps požiadanie je k dispozíciinasadenie Špecialista DevOps zamestnancovna pracovisku. Špecialista DevOps Všetci zamestnanci Team Secure budú mať konečné slovo pri premiestnení, pretože šťastie našich špecialistov je pre nás najvyššou prioritou.

Všetky úpravy životných nákladov a poplatky za premiestnenie sa prenášajú na klienta. Tento typ usporiadania odporúčame na obdobie 3-6 mesiacov. Klientom, ktorí hľadajú dlhodobé presťahovanie na pracovisko, odporúčame, aby o tom vopred informovali Team Secure, aby sme mohli zamestnať konkrétnych Špecialista DevOps kandidátov, ktorí hľadajú presťahovanie.

Prečo neumožňujete Špecialista DevOps pracovať z domu alebo na diaľku?

Keďže Team Secure je bezpečnostná spoločnosť, je známe, že prísne dbá na to, aby zamestnanci dodržiavali interné protokoly a bezpečnostné smernice, od kontroly prístupu až po ukladanie všetkých dokumentov a kódov, na ktorých pracovali a ktoré sa týkajú duševného vlastníctva (IP) našich klientov. Práca na diaľku a práca na voľnej nohe je ako koncept skvelá, ale naši klienti, najmä spoločnosti z rebríčka Fortune 500 a vlády, si veľmi potrpia na to, aby bolo duševné vlastníctvo, na ktorom Špecialista DevOps pracujú, bezpečne chránené.

Koľko by som mal zaplatiť za prenájom Špecialista DevOps s Team Secure?

Spoločnosť Team Secure sme založili s cieľom: ponúkať našim klientom špičkové služby v oblasti kybernetickej bezpečnosti a vybudovať komunitu odborníkov na kybernetickú bezpečnosť bez ohľadu na lokalitu. Nábor a zamestnávanie vykonávame Špecialista DevOps priamo vovašom Špecialista DevOps mene. Platíme všetky dane zo zamestnania a odvody zo zamestnania štátu. Bez problémov pre vás. Žiadne zložité papierovanie, žiadne administratívne problémy pre vás. Jednoduchá ekonomika, poviete si.

Na trhu je veľký dopyt po Špecialista DevOps, a nie je ich dosť, Špecialista DevOps Špecialista DevOps preto sú ceny na celom svete vysoké.

Kto vlastní zákonné práva na dielo vytvorené mojím Špecialista DevOps?

Vy, klient! Náš tím pracuje priamo pre vás a po úplnom zaplatení sú všetky práva duševného vlastníctva, produkty a kód vytvorené tímom Team Secure vaším majetkom.

Prenájom Špecialista DevOps

Bezpečnosť vašej IT infraštruktúry by mala byť vašou najvyššou prioritou. Obráťte sa na nás.