Team Secure Slovensko

Prečo si najať spoločnosť Manažér reakcie na incidenty TeamSecure?

Manažér reakcie na incidenty - staffing

Manažér reakcie na incidenty

Reakcia na incident opisuje proces, ktorým organizácia rieši narušenie ochrany údajov alebo kybernetický útok, ako aj spôsob, akým sa organizácia pokúša zvládnuť následky útoku alebo narušenia ("incident"). Cieľom tohto procesu je efektívne zvládnuť incident tak, aby sa obmedzili škody a aby sa čas obnovy aj náklady na ňu znížili na minimum.

Manažér reakcie na incidenty dohliada na tím IT odborníkov, ktorí reagujú na kybernetické útoky, narušenia siete a počítačové zločiny. Jeho povinnosťou je riadiť bezpečnostných pracovníkov pri vyšetrovaní narušení bezpečnosti a zavádzaní protiopatrení.

Byť manažérom reakcie na incidenty si vyžaduje technické znalosti aspoň v dvoch z nasledujúcich oblastí: Forenzná analýza diskov a pamäte systému Windows; Prevádzka a inžiniering cloudu; Monitorovanie bezpečnosti siete (NSM), analýza sieťovej prevádzky a analýza protokolov; Prevádzka a inžiniering cloudu; Forenzná analýza diskov a pamäte systému Unix alebo Linux; Statická a dynamická analýza škodlivého softvéru; MITRE ATT&CK.

Nutná je znalosť jedného skriptovacieho alebo vývojového jazyka (napríklad Python).

Zvyšujúci sa dopyt po Manažér reakcie na incidenty na stránke Slovensko

Celosvetové preteky o nábor vysokokvalifikovaných pracovníkov Manažér reakcie na incidenty sa zintenzívňujú a spôsobujú nedostatok na trhu, najmä na stránke Slovensko. My v Team Secure sa špecializujeme na vyhľadávanie špičkových pracovníkov v oblasti kybernetickej bezpečnosti a ich spájanie s vhodnými pracovnými miestami. Naši odborníci na výber zamestnancov dokážu čerpať z veľkého množstva vysokokvalifikovaných a skúsených Manažér reakcie na incidenty kandidátov a na základe našich skúseností v oblasti bezpečnosti dokážeme posúdiť zručnosti, kvalifikáciu a skúsenosti potenciálneho kandidáta a poskytnúť našim zákazníkom dokonale vhodného kandidáta.

Zvyšujúci sa dopyt po Manažér reakcie na incidenty na stránke Slovensko
Prenájom Manažér reakcie na incidenty - staffing

Na našich ľuďoch záleží

Prosperujúca firma potrebuje prosperujúcich zamestnancov. Pre nás v spoločnosti Team Secure je zdravie a pohoda našich zamestnancov dôležitá; naši zamestnanci nielenže prispievajú k rastu našej organizácie, ale zároveň využívajú svoje zručnosti, vedomosti a talent na dosiahnutie osobnej spokojnosti.

FAQ

Existujú nejaké počiatočné náklady na nábor alebo zmluvné náklady pri prenájme Manažér reakcie na incidenty s Team Secure?

Áno. Vyžadujeme počiatočnú zálohu, ktorá bude použitá ako kredit na vašu prvú faktúru, akonáhle si najmete svojho Manažér reakcie na incidenty. Ak sa rozhodnete nepokračovať, záloha vám bude v plnej výške vrátená.

Ako môžem začať? Ako si môžem prenajať svoj Manažér reakcie na incidenty zdroj?

Urobili sme tento proces čo najjednoduchší, všetko, čo musíte urobiť, je ísť na stránku https://order.teamsecure.io, stačí vyplniť formulár a jeden z našich odborníkov vám do 24-48 hodín odpíše, aby sme vám nastavili účet. Tak jednoduché!

Aké platobné metódy akceptujete?

Pracujeme predovšetkým s bankovými prevodmi a zvyčajne pracujeme v nasledujúcich menách : EUR, CHF, USD a GBP. V prípade menších súm prijímame platby všetkými hlavnými kreditnými kartami.

Môžem Manažér reakcie na incidenty pracovať z kancelárií našej spoločnosti?

Áno. Na Manažér reakcie na incidenty požiadanie je k dispozíciinasadenie Manažér reakcie na incidenty zamestnancovna pracovisku. Manažér reakcie na incidenty Všetci zamestnanci Team Secure budú mať konečné slovo pri premiestnení, pretože šťastie našich špecialistov je pre nás najvyššou prioritou.

Všetky úpravy životných nákladov a poplatky za premiestnenie sa prenášajú na klienta. Tento typ usporiadania odporúčame na obdobie 3-6 mesiacov. Klientom, ktorí hľadajú dlhodobé presťahovanie na pracovisko, odporúčame, aby o tom vopred informovali Team Secure, aby sme mohli zamestnať konkrétnych Manažér reakcie na incidenty kandidátov, ktorí hľadajú presťahovanie.

Prečo neumožňujete Manažér reakcie na incidenty pracovať z domu alebo na diaľku?

Keďže Team Secure je bezpečnostná spoločnosť, je známe, že prísne dbá na to, aby zamestnanci dodržiavali interné protokoly a bezpečnostné smernice, od kontroly prístupu až po ukladanie všetkých dokumentov a kódov, na ktorých pracovali a ktoré sa týkajú duševného vlastníctva (IP) našich klientov. Práca na diaľku a práca na voľnej nohe je ako koncept skvelá, ale naši klienti, najmä spoločnosti z rebríčka Fortune 500 a vlády, si veľmi potrpia na to, aby bolo duševné vlastníctvo, na ktorom Manažér reakcie na incidenty pracujú, bezpečne chránené.

Koľko by som mal zaplatiť za prenájom Manažér reakcie na incidenty s Team Secure?

Spoločnosť Team Secure sme založili s cieľom: ponúkať našim klientom špičkové služby v oblasti kybernetickej bezpečnosti a vybudovať komunitu odborníkov na kybernetickú bezpečnosť bez ohľadu na lokalitu. Nábor a zamestnávanie vykonávame Manažér reakcie na incidenty priamo vovašom Manažér reakcie na incidenty mene. Platíme všetky dane zo zamestnania a odvody zo zamestnania štátu. Bez problémov pre vás. Žiadne zložité papierovanie, žiadne administratívne problémy pre vás. Jednoduchá ekonomika, poviete si.

Na trhu je veľký dopyt po Manažér reakcie na incidenty, a nie je ich dosť, Manažér reakcie na incidenty Manažér reakcie na incidenty preto sú ceny na celom svete vysoké.

Kto vlastní zákonné práva na dielo vytvorené mojím Manažér reakcie na incidenty?

Vy, klient! Náš tím pracuje priamo pre vás a po úplnom zaplatení sú všetky práva duševného vlastníctva, produkty a kód vytvorené tímom Team Secure vaším majetkom.

Prenájom Manažér reakcie na incidenty

Bezpečnosť vašej IT infraštruktúry by mala byť vašou najvyššou prioritou. Obráťte sa na nás.